Новини , статті
01.08.2018

Яку покрівлю вибрати?

Сьогодні металочерепиця використовується в якості покрівельного покриття для приватних будинків; громадських багатоповерхових будинків, торговельних об’єктів складських та промислових будівель.

На ринку є дуже багато пропозицій щодо покрівельних матеріалів з метало профілю та метало черепиці,та як правильно вибрати, на що слід звернути увагу, мало хто знає.

Сьогодні нашим експертом у цих питаннях буде директор Приватного підприємства Дах Стиль, Леся Була

Підприємство Дах Стиль – завод виробник, працює вже понад 7 років та знаходиться у смт.Івано-Франкове Львівської області (15 км від Львова).

Пані Лесю, порадьте нашим читачам, з чого почати при виборі?

– Перш за все треба розуміти, що покрівля має служити довго та надійно, отже матеріали повинні бути якісними та мати певні характеристики: відповідну товщину, вміст цинку та вид покриття.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісний метал провідних світових брендів, таких як «Arcelor Mittal», «SSAB», « JSW Steel», «Arvedi» та інш.

На нашому виробництві ми використовуємо виключно європейські лінії та машини, які забезпечують найвищу якість профілювання.

Які параметри металочерепиці є найкращими?

– Звичайно чим товстіший матеріал, тим краще, але зазвичай ми рекомендуємо для покрівлі житлового будинку обирати товщину 0,5 мм та з вмістом цинку 225 г/м.кв. Це як правило є стандартом зараз у багатьох країнах Європейського Союзу, хоча ми також маємо у наявності і шведський та німецький матеріал, де вміст цинку сягає 275-300 г/м.кв, а товщина металу 0,55-0,6 мм. Чим більший вміст цинку, тим довше служитиме крівля. Щоб заощадити, наші клієнти також замовляють продукцію товщиною 0,45мм.

Також на довговічність впливає і саме полімерне покриття, воно може бути глянцеве чи матове, також ми можемо запропонувати такі покриття як «пластизол», «пурал мат» та «пурекс». Матові покриття дещо дорожчі, бо мають більшу товщину захисного покриття, також матове покриття більш стійке до механічних пошкоджень (подряпин).

Для огорожі можна використовувати тонший метал, на нашому заводі ми можемо виготовляти профіль з металопрокату товщиною від 0,3до 0,7мм.

Скажіть будь-ласка які переваги співпраці з Вами?

– По перше ми маємо найбільшу кольорову гаму та використовуємо тільки найкращу сировину, і вона завжди є у наявності на виробництві, по друге наша продукція сертифікована і ми даємо гарантію від виробника, а обладнання на якому ми працюємо дає високу точність.

По третє у нас є власний транспорт, яким ми можемо швидко доставляти продукцію до споживача.

І ми дуже гнучкі у плані ціноутворення та оперативні у виконанні замовлень.

Наша продукція продається далеко за межами Львівщини, наші торгові партнери працюють і в Закарпатті, і на Волині, і в Одеській області.

Ми завжди маємо запаси матеріалу як типових, так і ексклюзивних кольорів та різних товщин і виробників.

Також нещодавно запустили лінію з виробництва металевих штахет

Наші менеджери кожному клієнту нададуть фахову консультацію та зроблять розрахунок замовлення з мінімальним відходом матеріалів.

"Також ми можемо запропонувати і аксесуари для покрівлі, це і плівки, ринви, елементи гнуття, кріпильні матеріали, дахові вікна та інші необхідні речі для даху" – говорить менеджер по роботі з клієнтами Василь Жмінка. У нас ви можете практично все замовити в одному місці і отримати замовлення за 1-2 дні. Сьогодні ми виготовляємо три види металопрофіля Т8, Т12, Т18, а також два види метало черепиці «TOPAZ» та «JASPIS», крім цього можемо робити поперечну та повздовжню порізку металу в рулонах товщиною від 0,3 до 2 мм.

"Сьогодні ми працюємо тісно із торговими посередниками та будівельними фірмами, адже як завод виробник можемо запропонувати їм мінімальні гуртові ціни та оптимальні терміни виготовлення їх замовлень" – продовжує менеджер по роботі з корпоративними клієнтами Андрій Заяць. У нас завжди є широкий асортимент металу та ексклюзивні кольори і ми постійно розширяємо географію наших торгових партнерів.

Інколи клієнтами треба виконати замовлення сьогодні на сьогодні - і ми це робимо.

Ми цінуємо кожного ділового і готові запропонувати індивідуальні умови співпраці!

Більше
Svit One - tools for business Made in Svit